Поїздка на Європейський Конгрес Радіологів ECR-2018. Пільги для членів АРУ

3logo

ESR-Logo

Запрошуємо вступати до Асоціації радіологів України та Європейського Товариства Радіології!

Шановні колеги!

Нагадуємо, що ви ще не втратили можливість поїхати наступного року до Відня на Європейський Конгрес Радіологів ECR-2018 на пільгових умовах!

Для цього вам потрібно стати членом Асоціації радіологів України до 05 серпня 2017 року: написати заяву та сплатити членські внески у розмірі 120 грн. (перераховується на рахунок АРУ як благодійний внесок на виконання статутних завдань). Скан-копію заяви та квитанції про сплату внесків потрібно надіслати на електронну адресу АРУ Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Сплатити внески можна через будь-який термінал самообслуговування ПриватБанку або через Приват24. Для цього потрібно в розділі «Мої платежі» ввести код ЄДРПОУ АРУ та у напівавтоматичному режимі провести платіж: потрібно буде ввести лише суму платежу.

Реквізити АРУ для проведення платежу з інших банків:

Рах. № 26003056233489 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380269

Код ЄДРПОУ 20059892

Призначення платежу: Благодійний внесок Іванова І.І. на виконання АРУ статутних завдань

До 10 серпня до офісу ЄТР буде надіслано список нових членів АРУ, які за умови, що стануть членами ЄТР до 30 серпня, зможуть поїхати на Європейський Конгрес Радіологів, сплативши реєстраційний внесок у розмірі 260 Євро.

З повагою,

Виконком АРУ

Радиологический вестник

Галерея

Партнеры

partners1

partners2

 

 

aru_1partners3

spronkldultrasoundlogoaru

kldprojectid